GFX Community
Salut, Bun venit in Forumul comunitatii Creative GFX !! O comunitate doar despre PhotoShop !! Daca ti`ai pierdut imaginatia inregistreaza`te pe acest forum pentru ca la noi "Imagination is verry Important !"
GFX Community
Salut, Bun venit in Forumul comunitatii Creative GFX !! O comunitate doar despre PhotoShop !! Daca ti`ai pierdut imaginatia inregistreaza`te pe acest forum pentru ca la noi "Imagination is verry Important !"
GFX Community
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Noi
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Actualizare Forum

In jos 
AutorMesaj
Necros
NooB
NooB



Numarul mesajelor : 17
Credite : 57623
Reputatie : 1
Data de inscriere : 18/04/2009
Localizare : Pe scaun la calculator

Actualizare Forum Empty
MesajSubiect: Actualizare Forum   Actualizare Forum Icon_minitimeSam Apr 18, 2009 10:25 pm

Avand in vedere ca sunt noul administrator TEHNIC al forumului , am inceput cu dreptul si am reactualizat ceva care cred ca va va placea tuturora!

In primul rand , am actualizat niste "Puncte de Reputatie"!

Descriere:

Punctele de reputatie ajuta la marirea caracterului dumneavoastra in forum! Cu cat primiti note mai bune de la utilizatori , cu atat reputatia creste iar daca reputatia este mare , atunci nici rangul acela frumos nu este departe! :geek:

In al doilea rand , am actualizat niste "Credite"!

Descriere:

Creditele se strang postand , votand in profilele celorlalti , facandu-va prieteni si bineinteles , logandu-va! Vom creea un magazin virtual cu Jocuri , Muzica , Sunete , Imagini , Licente si multe altele , din care numai utilizatorii forumului vor putea cumpara produse cu ajutorul acestor credite pe care le strangeti chiar si prin postat!
Sistemul de creditare este in felul urmator:
Postarea unui mesaj in profilul unui prieten: 5 Credite
Atasarea unui nou prieten listei dvs.: 5 Credite
Fiecare logare a dumneavoastra pe forum: 10 Credite (Daca optiunea "Logheaza-ma automat" este activata , sistemul de creditare nu va va acorda creditele!)
Postarea unui mesaj intr-un subiect: 2 Credite
Postarea unui subiect in forum: 5 Credite
Posturi aruncate la Cos / Sterse: -5 Credite
Categorii aruncate la Cos / Sterse: -10 Credite
Nerespectarea regulamentului: Va lasam cheli! :lol!:


In al treilea rand , am actualizat o pagina HTML!

Descriere:
Este acea pagina de la inceput , cand intrati in forum in care va redirectioneaza catre Forum & Site!
Atentie!
Site momentan indisponibil!
Momentan , imaginile au border , iar imaginea de la forum are un contur! Acel contur nu va mai exista in cateva zile dupa ce imaginile din HTML se vor incarca complet!
Spre actualizari:
Voi reactualiza pagina HTML si voi pune fundalul negru , pentru a se asorta cu paginile forumului!

Si vor mai veni mai multe actualizari!
Sus In jos
http://gfxx.bossforum.net
 
Actualizare Forum
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Actualizare domeniu
» Actualizare portal
» Actualizare chat !!
» Pentru Forum (New Look)
» Forum Update !

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
GFX Community :: GFX-Forum :: Anunturi-
Mergi direct la:  
Creati un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente